Selamlar, ben Kardelen ve 31 yaşındayım. Birkaç yıl işte çalıştıktan sonra tatil zamanı geldi diyerekten otobüs yolculuğuyla Muğla ya gitmeyi planladım. Çocukluğumdan beri Diyarbakır da oturuyorum. Artık tatil zamanı gelmişti diye düşündüm ve planımı yaptım çıktım yola. Bu yolculuk bana sex hikayelerinin en aksiyonlusunu yaşattı.

Yolculuğumuz başlamıştı yol bayağı uzun bir yol olduğu için canınızın sıkılmaması imkânsız. Cep telefonumdan sosyal medyada gezinirken ana sayfamda bir fotoğraf gördüm adam sikinin tamamını kadına sokmuştu ve kadın inler gibi bir fotoğrafı vardı bunu görünce azmaya başlamıştım bile. Yolculuk anı olduğu için mastürbasyon yapabileceğim bir yer de yoktu. Aklıma bir yer geldi şoförlerin uzun yolda uyudukları bir yer vardı otobüste. Muavini çağırdım ve üzerimi değişmem gerekiyor acaba sizin uyuduğunuz yeri kullansam olur mu dedim. Bir sorayım geliyorum dedi muavin.

5 dakika sonra muavin yanıma geldi ve tamam olur dedi çantamı aldım çantamda takma yarağım vardı kendimi onunla sikiyordum. Neyse girdim uyudukları kabine çok karanlıktı gözüm bir şey görmüyordu. Bayağı büyük bir alandı yanımda kabarık bir yorgan vardı sanki altında birisi varmış gibi. Tam soyundum takma yarağı amcığıma sokmaya başladım biraz inlemeye başlayınca gözlerimi kapatmıştım sadece boşalmaya ve zevke odaklanmıştım. O anda bacaklarımı birisi ayırdı ve üzerime çöktü.

Takma yarağımı bırakıp gözlerimi açtığımda şoför üzerimdeydi meğer diğer şoför yanımdaymış farkında değilim. Sessiz olmamı söyledi bana sesimi çıkartmadım. O an zaten sikini sertleştirmişti amcığımda biraz gezdirdikten sonra beni sikmeye başladı. Öyle zevk verici sikiyordu ki birkaç saat boyunca aralıksız seviştik ve geri koltuğuma döndüm. Gece vakti muavin beni uyandırdı ve diğer şoförün beni çağırdığını söyledi bunu duyunca gözlerim dört açıldı.

Yine sikilme vakti gelmişti. Diğer şoför içeri girdiğimde çıplak beni bekliyordu sikini kaldırmış uzanmıştı. Eteğimi kaldırıp sikine oturdum direk deli gibi zıplamaya başladım iki defa boşalmıştı bile ben biraz daha hızlanınca bende boşaldım ve yolculuğum bitmişti. Yolculuk sonunda bu 2 güzel sex hikayeleri için teşekkür etmiştim onlara.

happy wheels 2 demo

Category:

Sex Hikayeleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*